DOMKI LETNISKOWE

OBIEKT

DOMKI-APARTAMENTY

Do Państwa dyspozycji mamy 4 jednakowe parterowe domki letniskowe (24m2) z własnym tarasem, których wyposażenie pozwoli na komfortowy wypoczynek dla 4 osób lub więcej osób.

W każdym domku znajdują się  2 osobne pomieszczenia: 1 małe z łóżkiem piętrowym dla młodszych gości 2x200cm, oraz 1 większe z łóżkiem rozkładanym i aneksem kuchennym. Każdy domek ma własną łazienkę z kabiną prysznicową, zlewem i WC.

Aneks kuchenny posiada małą lodówkę i 1-płytową kuchenkę elektryczną, czajnik. Ponadto każdy wyposażony jest w komplet naczyń (talerze, miseczki, kubki, sztućce) dla 4 osób. Przy ewentualnym zakwaterowaniu 5-tej osoby domek jest wyposażany w tzw. dostawkę (rozkładane łóżko 1-osobowe wraz z kompletem pościeli) i dodatkowe naczynia. Pobyt 5-tej osoby ustala się indywidualnie z właścicielem.

W każdym domku znajduje się TV LCD 28cali (przyłącze USB więc można zabrać ze sobą ulubione bajki dzieci), oraz komplet mebli.

Od sezonu 2022 do użytku dla gości oddamy również domki piętrowe murowane o powierzchni 65 m2. Na piętrze dwie osobne sypialnie 3-osobowe, na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka. Domek taki pozwala zakwaterować do 8 osób, domki te są w pełni wyposażone.