DOMKI LETNISKOWE

OBIEKT

DOMKI-APARTAMENTY

Sielski Zakątek położony jest w samym centrum Sarbinowa, 300 m od morza. Takie położenie gwarantuje Państwu to, że wszędzie jest parę minut spacerem jak choćby do głównej ulicy Nadmorskiej, na której znajduje się bogate zaplecze handlowe, gastronomiczne i rozrywkowe. Ta odległość zapewnia gościom idealne warunki do wypoczynku, gwarantując ciszę i spokój otaczającego sąsiedztwa.

Do dyspozycji Państwa mamy 4 domki drewniane letniskowe 24m2  i 8 domków/apartamentów całorocznych murowanych 60m2 z klimatyzacją oddanych do dyspozycji gości w czerwcu 2022 roku. Domki rozmieszczone „w podkowę” a w centralnej części posesji plac zabaw dla małych pociech. Plac zabaw jest bardzo kolorowy, wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki dla najmłodszych gości, piaskownicę a w niej zabawki i trampolinę. Rozmieszczenie domków wokół tego placu pozwala na nadzór bawiących się gromadnie maluchów z tarasu każdego domku, dając rodzicom szansę na swobodny wypoczynek i spokojną kawę.  

 

                                                                                   

Do dyspozycji gości również wiata grillowa. Wiata znajduje się na uboczu posesji co pozwala miło spędzać wieczory, zawierając np. nowe znajomości z innymi gośćmi wypoczywającymi w naszym obiekcie.

Ośrodek jest ogrodzony, na terenie znajduje się parking.

Mapka poglądowa, w rzeczywistości wszystkie domki rozmieszczone przodem do placu zabaw.