DOMKI

OBIEKT

SARBINOWO

Do Państwa dyspozycji mamy 10 jednakowych domków letniskowych z własnym tarasem, których wyposażenie pozwoli na komfortowy wypoczynek dla 4 osób lub więcej osób.

W każdym domku znajdują się  2 osobne pomieszczenia: 1 małe z łóżkiem piętrowym dla młodszych gości 2x200cm, oraz 1 większe z łóżkiem rozkładanym i aneksem kuchennym. Każdy domek ma własną łazienkę z kabiną prysznicową, zlewem i WC.

Aneks kuchenny posiada małą lodówkę i 1-płytową kuchenkę elektryczną, czajnik. Ponadto każdy wyposażony jest w komplet naczyń (talerze, miseczki, kubki, sztućce) dla 4 osób. Przy ewentualnym zakwaterowaniu 5-tej osoby domek jest wyposażany w tzw. dostawkę (rozkładane łóżko 1-osobowe wraz z kompletem pościeli) i dodatkowe naczynia. Pobyt 5-tej osoby ustala się indywidualnie z właścicielem.

W każdym domku znajduje się TV LCD 28cali (przyłącze USB więc można zabrać ze sobą ulubione bajki dzieci), oraz komplet mebli w skład którego wchodzą: szafa, stół, 2 fotele, komoda z 3 szufladami.

Każdy domek posiada swój taras z meblami ogrodowymi i grillem, oraz wyposażony jest w sprzęt plażowy (leżak, koc plażowy, parawan).